Fine Gospel Time - Zuzana Stirská

 

Info pro pořadatele


„Náš“ Fine Gospel Time má až 20 členů, své obsazení a hudební doprovod je schopen přizpůsobit požadavkům pořadatele. 4-20 zpěváků, s doprovodem klavíru, na halfplayback, s rytmikou, harfou nebo s větší kapelou včetně dechových nástrojů. Spolupracujeme s velkým symfonickým orchestrem Filharmonie Hradec Králové, nebo s Komorním symfonickým orchestrem Akademie věd, což jsou ty nejelegantnější kombinace vhodné pro obzvlášť velké a slavnostní akce. Délka programu je variabilní a lze ji přizpůsobit potřebám vaší akce. Náš repertoár netvoří jen gospely či spirituály, ale i blues, jazz, rockroll, country, muzikálové melodie, písničky ze Semaforu a i lidovky. Vše v nových, originálních úpravách i v tradičním provedení. Program souboru Fine Gospel Time je všegenerační a je zaměřen na pobavení celé rodiny. Přesto, že je soubor znám především díky gospelovému repertoáru, prezentuje na svých koncertech průřez rozmanitými hudebními žánry, se kterými vystupuje nejen v kostelích a na samostatných koncertech, ale i při nejrůznějších příležitostech - firemních oslavách, lázeňských akcích a kongresech, festivalech, vernisážích, na hradech a zámcích, na výletních lodích a sportovištích, a dokonce v bazénech či v jeskyních.

VÁNOCE, TY NÁM FAKT JDOU!

Do našich vystoupení zařazujeme kromě klasických koled a známých vánočních písní v moderních a netradičních úpravách i rytmické, svižně provedené gospely, které strhávají publikum ke spontánním reakcím. Společně pak vytváříme slavnostní a zároveň veselou vánoční atmosféru. Zpestřením bývají i vystoupení dětí Stirských - Sany, Rafíka a Lenyho, kteří zpívají, hrají na harfu, trubku a klarinet. Jejich produkce se setkávají s nadšeným ohlasem u každého publika. V tomto vánočním období nám někdy pomáhá i Gosplíček, sbor 7-10 malých zpěváků. Na přání pořadatele zveme do těchto pořadů také známé osobnosti, se kterými jsme v kontaktu. Často to bývá náš dvorní textař Josef Fousek, spisovatel, písničkář, fotograf a kamarád, se kterým vystupujeme a spolupracujeme již dlouhá léta a velmi si toho vážíme.

HONORÁŘ

za vystoupení závisí na formaci, kterou si pořadatel zvolí, na typu a účelu akce, rovněž na kapacitě sálu či místu produkce a potřeby jeho ozvučení - zda má pořadatel ozvučení sám k dispozici, nebo je vyžadována současně doprava hudební aparatury, e-piana, apod. Konkrétní dotazy ohledně konkrétních poptávek "zde"


 

 
Copyright © gospeltime.cz, 2011-2022